Школярі Наталинської громади отримали гаджети для навчання від UNICEF

2 травня 2024 року директори закладів загальної середньої освіти громади отримали ноутбуки та хромбуки, що в подальшому будуть вручені для користування учням із соціально незахищених категорій, які не забезпечені сучасними девайсами для здобуття освіти, зокрема у дистанційному форматі.

Отримані гаджети надійшли у громади Харківської області від Дитячого фонду ООН (UNICEF) за сприяння Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Наталинська сільська військова адміністрація висловлює слова вдячності начальнику Харківської ОВА Олег Синєгубов, директору Департаменту науки і освіти ХОВА Ольга Безпалова за сприяння в забезпеченні доступу дітей до освіти в складних умовах сучасності.

Дякуємо нашим партнерам з UNICEF за надану допомогу, адже вона однозначно є інвестицією у стале майбутнє!