Янголи, завдяки яким ми живемо...

Немає нічого важливішого ніж життя людини, а життя, яке віддане за свою Батьківщину, набуває величного сенсу.

Сьогодні, 8 травня 2024 року, у Красноградському квітучому сквері «Молодіжний», поруч з пам’ятним знаком загиблим Героям, які захищали нас з 2014 року, відбулося урочисте відкриття символічного серця пам'яті та честі, ініційоване та організоване родинами загиблих Героїв - Захисників із Красноградської, Наталинської, Зачепилівської, Кегичівської громад та втілене у життя за підтримки місцевої влади, друзів, однодумців та небайдужих людей.

Спільно з родинами загиблих військовослужбовців - мешканців Наталинської громади долучилися до покладання квітів до пам'ятного знаку воїнам АТО та відкриття постійно діючої виставки з промовистою назвою "Янголи, завдяки яким ми живемо", присвяченої загиблим захисникам України, заступник начальника Наталинської сільської військової адміністрації Оксана Василенко та заступник сільського голови Михайло Зінченко.

Ми будемо вдячні довіку усім Захисникам за наші ранки та заходи сонця.

Навіки в нашій пам'яті і серцях наші Герої - мужні, незламні та непереможні.