У Наталинській громаді відзначили обдаровану молодь

Інтелектуальний ресурс нації визначає місце країни у світовому співтоваристві. Тому обдарована молодь – це майбутня еліта країни, запорука її благополуччя і процвітання.

На жаль, війна внесла свої корективи в наше життя, проте, завдяки злагодженій співпраці усіх освітянських ланок, робота з обдарованими учнями і надалі успішно проводиться.

Щорічно підсумком роботи з креативним і талановитим молодим поколінням стає церемонія відзначення тих, хто завдяки своїй старанності, наполегливості, інтелектуальним здібностям може сміливо називатися гордістю громади.

Святковий захід "Фестиваль зірок", що відбувся у Наталинській громаді 10 травня 2024 року, зібрав разом велику плеяду талановитої молоді, яка у майбутньому вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

Цьогоріч кращих із кращих обирали у наступних номінаціях:

- "Перша сходинка";

- "Креативна особистість";

- "Юний інтелектуал";

- "Прометей науки";

- "Лідер року";

- "Творчий учитель".

Привітали учасників заходу і вручили заслужені нагороди обдарованим учням та талановитим педагогам начальник Наталинської СВА Володимир Птишник та начальник відділу освіти сільської ради Оксана Руденко.

Грамотами Наталинської сільської ради, дипломами Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, статуетками та грошовою винагородою нагородили переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, обдарованих, творчих та активних особистостей.

Агітбригада Петрівського ліцею - переможниця Всеукраїнського конкурсу "Земля-наш спільний дім" отримала цінний подарунок від представників Наталинського лісництва - лісничого Момота Леоніда Миколайовича та майстра філії Шелестинського Олега Петровича.

Працівників педагогічної ниви громади відзначили грамотами Наталинської сільської ради у номінації «Творчий учитель».

Святковий настрій присутнім подарували запальні виступи танцювальних колективів Петрівського ліцею та Мартинівського сільського будинку культури, а також музичні вітання у виконанні учениці Добренського ліцею Олександри Вобжи, вчителя Наталинського ліцею Тетяни Безрідної, солістки Мартинівського сільського будинку культури Ярослави Кузнецової.

Бажаємо вам, юні інтелектуали, і надалі здобувати перемоги та постійно підвищувати рейтинги рідної школи і громади!

Так тримати!

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення таких заходів! Наближаємо Перемогу разом! Все буде УКРАЇНА!