Красноградська районна державна лікарня ветеринарної медицини інформує

Увага! Красноградська районна державна лікарня ветеринарної медицини інформує що 08.05.2024 року в с. Лип'янка лисиця забігла на подвір'я домоволодіння місцевої мешканки та загризла козеня і покусала козу.

Необхiдно зменшити чисельнiсть лисиць, запобiгти їх проникнненню в населеннi пункти, в тому числi двори громадян.

Oкpiм цьоrо загибель домашнiх тварин можна уникнути, якщо власники цих тварин будуть виконувати своi обов'язки, якi зазначенi в Законi України "Про ветеринарну медицину" та в Законi України "Про захист тварин від жорстокого поводження", а саме своєчасно проводити щеплення тварин вiд сказу.

У зв'язку в вицезазначеним, інформуємо щодо недопущення випадкiв захворювання тварин на сказ, своєчасного повiдомлення населенням про проникнення лисиць в домогосподарства, проведення щеплення та дотримання правил утримання i розведення тварин.

Інші оголошення

Всі оголошення