Привітання начальника Наталинської СВА Володимира Птишника з Днем сім’ї

Шановні співгромадівці!
Вітаю з Днем сім'ї!

Сім'я - головна цінність в нашому житті. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

Нажаль, сьогодні проблеми української сім’ї загострились через нахабне воєнне вторгнення росії. Українські родини втрачають найкращих синів і дочок, багато дітей залишаються сиротами. Більшість людей вимушені розлучатися з найріднішими, покидаючи свої домівки в пошуках більш безпечних місць проживання, або проводжаючи їх на захист своєї Батьківщини.

Але я вірю, що наша українська родина невдовзі здобуде перемогу над ворогом і люди повернуться до своїх домівок та звичного життя у колі рідних!

Тож нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях! Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами і здобути мир та процвітання нашій країні!

З повагою – начальник Наталинської СВА Володимир Птишник