День вишиванки у Наталинській громаді

Українська вишивка – це своєрідний літопис життя. Кохання й страждання, радість і смуток, життя і смерть – чого тільки в ній не знайдеш. Мабуть, ніколи не зможемо довідатися, хто й коли вперше здогадався втілити в узорний мотив красу рідної природи, свої переживання та відчуття, бо тканина й нитки недовговічні.

У важкі дні війни вишиванка є символом патріотизму, незламності та самоідентичності.

Кожен із нас, хто наразі перебуває в безпеці, може одягнути вишиванку для підтримання духу українців та українських воїнів.

Одягнена вишиванка 16 травня це символ незламності українського духу, заява на весь світ про те, що українці – вільний народ!

З нагоди свята в Наталинській громаді проведено челендж «Моя вишиванка - броня», ще один привід заявити про те, що ми - Українці, вільний народ незалежної держави, яка відчайдушно бореться з російським загарбником.

У заході взяли участь працівники Наталинської СВА, сільської ради та старостатів громади.

Також у рамках заходів начальник Наталинської СВА Володимир Птишник та заступник начальника Оксана Василенко відвідали виставку народного мистецтва у Попівському старостинському окрузі .

Пам’ятаймо, якого ми роду, де наше коріння, єднаймо покоління, шануймо своє, справжнє!

Миру та перемоги нашій країні!