Правоохоронці викрили на одержанні хабаря начальника Миргородського РТЦК та СП

Правоохоронці викрили на одержанні хабаря начальника Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Офіс генерального прокурора. За даними слідства, полковник вимагав й отримав неправомірну вигоду за зняття з військового обліку транспортного засобу одного з товариств, яке здійснює господарську діяльність у Полтавській області. Правоохоронці затримали посадовця. Вирішується питання про оголошення йому підозри за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Також вирішується питання обрання фігуранту запобіжного заходу й відсторонення від посади. Як уточнили у Службі безпеки України, на сьогодні задокументовано, що воєнком вимагав 70 тисяч гривень з власника місцевого підприємства, яке займається імпортом автомобілів на територію України. Хабар призначався за надання довідок, необхідних для переоформлення транспортних засобів у сервісних центрах Міні.