Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоровʼя» у співпраці з іншими національними партнерами виконується проєкт «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті».

Діяльність проєкту спрямована на підвищення спроможності правоохоронних органів, центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг та організацій громадянського суспільства щодо забезпечення цифрових прав дітей, протидії проявам онлайн насильства та створенні ефективних сучасних інструментів навчання та реагування на жорстоке поводження з дітьми та молоддю в Інтернет просторі.

В межах проекту підготовлено посібники, відео та буклети, для використання в роботі з відповідних питань.

Інструментарій із запобігання онлайн насильству щодо дівчат-підлітків