Неймовірна атмосфера панувала в адміністративному центрі громади - Наталиному, яке 29 червня 2024 року стало місцем зустрічі дітей і дорослих, що пропагують здоровий спосіб життя.

У Наталинській громаді відбувся Відкритий турнір Красноградського району з козацького двобою. Учасники з п'яти команд, що представляли спортивні клуби Красноградщини та Полтавщини, виборювали призові місця у різних вікових категоріях.

Особливо приємно, що КУБОК ПЕРЕМОЖЦІВ залишається в Наталинській громаді - перше командне місце виборола команда ВСК Пересвіт.

Дякуємо усім тренерам команд за організацію роботи та підготовку дітей у такий нелегкий час. Дякуємо усім батькам, які підтримують і вірять у своїх дітей. Ви неймовірні!