Брас-квінтет Національної Філармонії України у Наталиному

  • 56

1 липня 2024 року у центральному парку Наталиного було напрочуд людно та гамірно - просто неба відбувся концерт, присвячений Дню Конституції України.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв-Захисників, адже сьогодні це особливо актуально та щемно, бо ціною власних життів в жорстоких боях на фронті, захищаючи суверенітет та цілісність нашої держави, мужні воїни виборюють право жити на нашій землі, під мирним небом.

Далі розпочався музичний вечір – пісенні подарунки звучали у виконанні місцевих талантів: солістки Мартинівського СБК Ярослави Кузнецової, вокалісток Тетяни Безрідної та Марини Мороз, колективів Петрівського СБК «Червона калина» і тріо «Настрій», колективу Попівського СБК «Черешеньки» і тріо «Насолода».

Основною родзинкою заходу став виступ брас-квінтету Національної Філармонії України, який завітав у Наталинську громаду на запрошення начальника Наталинської СВА Володимира Птишника, - громада вперше приймала артистів Національної Філармонії України!

Філармонійні композиції не залишили байдужим жодного присутнього на концерті: глядачі підспівували, а наталинський парк був наповнений щирими посмішками і гучними оплесками.

Творчі і талановиті артисти щоразу доводять, що українці – нація нескорених та незламних!

Слава Україні! Героям Слава!

Фото без опису