УВАГА: купатися заборонено!

  • 31

 

Шановні мешканці громади!

Настання спекотних літніх днів спонукають проводити більше часу на природі, зокрема, біля водойм – річок, ставків і озер. Однак для населення такий відпочинок може стати небезпечним для життя.

На жаль, багато громадян не розуміють всієї відповідальності за власну безпеку та надають перевагу відпочинку біля найближчого водоймища, навіть якщо там заборонено купатися.

Вкотре звертаємо вашу увагу, що відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Наталинської сільської військової адміністрації від 22.03.2024 року, враховуючи наказ начальника Красноградської районної військової адміністрації від 16.05.2022 р. № 7-в та у зв’язку із продовженням дії воєнного стану на території України, відвідування населенням місць масового відпочинку на водних об’єктах на території Красноградського району протягом дії воєнного стану ЗАБОРОНЕНО.

Наталинська сільська військова адміністрація закликає дотримуватися вищезазначеної заборони та не нехтувати правилами поведінки на воді!

Пам’ятайте: ваша безпека залежить від вас самих! Тому цінуйте та бережіть власне життя!

Фото без опису