Утворення iнiцiативної групи з питань формування громадської ради при Наталинськiй сiльськiй радi

Продовжуємо працювати в напрямку реалізації проєкту VNG International "Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ" інноваційного кластеру 3D "Діалог. Довіра. Добробут".

Керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про  забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної  політики» з метою налагодження ефективної взаємодії міської ради з  громадськістю, з метою формування громадської ради при Наталинській сільській раді 23.07.2024 року було утворено ініцативну групу.

Розпорядження "Про утворення iнiцiативної групи з питань формування громадської ради при Наталинськiй сiльськiй радi"