Активна громадянська позиція місцевих мешканців Наталинської громади відзначена грамотами та подяками голови Харківської обласної ради

25 липня 2024 року під час робочого візиту в Красноградський район голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова -Луценко особисто відзначила місцевих активістів, волонтерів, людей, які в умовах воєнного стану щоденно доводять, що кожен може і навіть повинен робити свій внесок в наближення нашої Перемоги.

Серед багатьох небайдужих і активних мешканців Наталинської громади сьогодні були відзначені три особи:

Грамотою Харківської обласної ради нагороджена Наталія Гноєва, фізична особа-підприємець, місцевий волонтер, мешканка Володимирівського старостинського округу громади

Подяками голови Харківської обласної ради відзначені Людмила Плющ - місцевий волонтер, активіст, художній керівник сільського клубу селища Дружба, депутат Наталинської сільської ради, а також з нагоди дня медичного працівника - Тетяна Романенко - лікар загальної практики - сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Наталине.

Пишаємося кожним і разом впевнено крокуємо до Перемоги!