EkoFlow для військових від Наталинської громади

Протягом 2024 року Наталинська сільська військова адміністрація оперативно реагувала на потреби і запити військових частин.

Допомога армії з місцевого бюджету громади сягнула понад 46 млн.грн. Минулого тижня на запит однієї з військових частин, яка міцно тримає кордони Харківщини, за кошти місцевого бюджету громади придбано і вже передано у підрозділ 5 зарядних станцій EkoFlow.

Зарядні станції EkoFlow - це надійне джерело енергії, що не потребує використання палива, але підтримує функціонування більшості приладів, що заряджаються від електромережі.

Мобільність і портативність EcoFlow – одні з найбільших переваг цієї продукції.

Та мабуть найбільшою перевагою є можливість заряджати акумулятори до FPV-дронів.

Тому для військових підрозділів, які дуже часто перебувають в місцях віддалених від електромережі, такі станції є справжнім порятунком і незамінним помічником.

ВІРИМО В ЗСУ ТА НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!!!

P.S. Фото публікуємо з дозволу військовослужбовців.