Привітання начальника Наталинської СВА Володимира Птишника з Днем працівників освіти

Шановна освітянська спільното Наталинської громади!
Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Професія педагога по праву вважається однією з найблагородніших, адже вам довірили найважливіше – навчання і виховання підростаючого покоління, яке будуватиме майбутнє України.

На жаль, сьогодні галузь освіти вимушена працювати в умовах воєнного стану та в режимі часткового дистанційного навчання – ви гідно виконуєте свою місію на власному фронті, роблячи внесок у майбутню Перемогу.

Висловлюю вдячність вам, дорогі освітяни, за самовіддану працю, високий професіоналізм та любов до дітей. Глибока  шана ветеранам, які присвятили себе учням, засіяли зерна добра в серцях своїх вихованців і дали їм міцні знання.

Бажаю вам невичерпної енергії, нових досягнень та успіхів! Нехай освітянська робота приносить лише радість і задоволення, а учні завжди віддячують вам повагою та гарними результатами!
Мирного вам неба!

З повагою - начальник Наталинської СВА Володимир Птишник