Наталинська громада презентувала проєкт Стратегії розвитку до 2027 року на форумі громад у м.Києві
15 травня 2025 року у м. Києві відбувся форум громад у межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансової підтримки уряду Японії, у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України та у співпраці з PwC Ukraine іГО «Інститут розвитку суспільних інновацій».
Проєктна ініціатива з підтримки інклюзивного та прозорого планування відновлення і стратегічного розвитку територіальних громад покликана сприяти ефективній розробці або оновленню стратегій місцевого розвитку, планів відновлення та розвитку, а також розробці антикорупційних програм для забезпечення належної прозорості та підзвітності, із застосуванням якісних механізмів залучення громадськості до прийняття рішень на місцевому рівні.
Метою Форуму, що відбувся в рамках ініціативи, є представлення результатів підтримки громад в процесі оновлення та розробки стратегій відновлення та розвитку планів відновлення, а також оцінці корупційних ризиків та розробки антикорупційних програм.
Наталинську громаду на форумі представляли начальник відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва та соціально-економічного розвитку Олена Фіц та головний спеціаліст відділу інвестиційної та проєктної діяльності Олена Уткіна, які гідно представили проєкт оновленої Стратегії розвитку та обмінялись досвідом з громадами, що в майбутньому можуть бути надійними партнерами з реалізації проєктів.