Працюємо заради Перемоги!
Черговий пікап від Наталинської громади вирушив на захист кордонів Харківщини. Це вже 9-тий автомобіль придбаний військовими частинами за рахунок субвенції з місцевого бюджету Наталинської громади у 2025 році.
Отримувачем пікапа mitsubishi стали добрі друзі і партнери Наталинської громади - Захисники із 127 окремої важкої механізованої бригади, якій у День Збройних Сил Президент України Володимир Зеленський присвоїв почесне найменування "Харківська".
через зразкове виконання покладених завдань під час захисту територіальної цілісності та незалежності України.
Начальник Наталинська сільська військова адміністрація Оксана Василенко особисто передала Захисникам ключі від пікапа та посилки з необхідними побутовими речами від усієї громади, побажала міцно тримати фронт, давати гідну відсіч ворогу та запевнила, що громада і надалі надаватиме усю можливу допомогу і підтримку.
127 окрема важка механізована бригада не перший місяць стримує наступ ворога на Куп'янському напрямку і неодноразово згадувалася у вечірніх зверненнях Президента за успіхи у виконанні бойових завдань.
Пишаємося нашими Захисниками!
Віримо у ЗСУ!
Працюємо заради Перемоги!

