Свято весни - 8 березня

Дата: 05.03.2020 12:10

04.03.2020 у Наталинському НВК відбувся концерт «Коханим, милим, дорогим», присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Наталинський сільський голова Віолета Боровська, привітала присутніх жінок зі святом весни, жіночої краси і чарівності. Побажала міцного здоров’я, впевненості в собі та справжнього жіночого щастя. Заряд позитиву та піднесений настрій публіці подарували Ірина Стадник, саксофоніст Сергій Євсєєв та мультиінструменталіст Петр Сухомлинов.

6 березня в Кобзівському сільському будинку культури відбувся  концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.

6 березня у Попівському сільському будинку культури місцеві самодіяльні артисти підготували «запальний» концерт, в черговий раз зібравши повний зал глядачів

.

7 березня у Яснополянському сільському клубі вітали прекрасну половину людства.

7 березня в сільському клубі селища Дружба було проведено прекрасне свято – Міжнародний жіночий день 8 Березня.