Святкова вітальня

Дата: 04.03.2020 14:01

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 03 березня 2020 року, на святкову вітальню Наталинського сільського голови запросили успішних представниць жіноцтва об’єднаної територіальної громади. Жінок, кожна з яких все своє життя присвятила улюбленій справі, внесла свій вагомий вклад в життя та розвиток територіальної громади, має певні здобутки і досягнення в житті та в своїй трудовій діяльності. Їм не займати авторитету, рішучості, впевненості в досягненні поставлених планів та завдань. Серед запрошених, Людмила Олександрівна Голубнича, Ганна Петрівна Новік, Четверик Ольга Григорівна, Тетяна Казимирівна Агеєнкова, Ковчак Світлана Василівна, Бойченко Світлана Володимирівна, Ніна Михайлівна Медвєдєва, Любов Василівна Колєснік, Ольга Олексіївна Загваздіна, Катерина Іванівна Іванцова, Шептура Світлана Володимирівна.
Теплі та щирі слова вітання зі святом весни та Міжнародного жіночого дня 8 Березня адресувала жінкам Наталинський сільський голова Віолета Боровська, побажала тепла і любові, чудового настрою і прекрасного самопочуття.