Привітання ветеранів Наталинської ОТГ з Днем Перемоги

Вже стало традицією в Наталинській сільській раді вітати ветеранів з Днем Перемоги у Другій світовій війні, особливої символічності події надає ювілейна дата – 75-та річниця.
На превеликий жаль, лави воїнів Другої світової війни з кожним роком рідіють – у населених пунктах нашої громади їх лишилося двоє. Це Петрук Ганна Яківна з села Попівка та Костенко Володимир Семенович, мешканець селища Дружба.
Ветеранам вручили подарунки та продовольчі пакети, сформовані за рахунок спонсорських коштів. Вони радо приймали вітання, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.