Покладання квітів та вінків до братських могил, пам’ятних знаків та обелісків

Дата: 08.05.2020 10:04

75 років відділяє нас від тих буремних воєнних років, коли наші діди-прадіди у жорстокій битві з нацизмом вибороли мир на нашій землі.
     Щороку в ці травневі дні ми приходимо до Братських могил, щоб вшанувати пам’ять тих, хто поклав на вівтар війни своє життя і здоров’я заради великої перемоги, заради миру та свободи.Це символічне місце об’єднує покоління і зберігає нашу пам'ять.
     Долучилися до вшанування пам’яті героїв-визволителів сільська рада та депутати, трудові колективи місцевих підприємств та організацій, мешканці громади.
     У прийдешні дні слави та пам’яті кожен з нас особисто приєднується до вшанування великого подвигу, що увінчує героїзм, мужність та величезну любов народу до рідної країни. Вічна слава героям, які полягли на полі бою у Другій світовій війні!