Робочий візит голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера

Дата: 01.06.2020 17:00

1 червня 2020 року голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер з робочим візитом відвідав Наталинську об’єднану територіальну громаду. В ході візиту Олексій Кучер ознайомився з виконанням будівельних робіт з реконструкції існуючої будівлі Наталинського НВК та прибудови спортивного комплексу з додатковими основними і допоміжними приміщеннями. Будівництво даного об’єкту відбувається в межах президентської програми «Велике будівництво». Кожна область матиме 5 шкіл, 5 дитячих садочків та 5 спортивних об’єктів, відновлених та побудованих протягом 2020 року. Реконструкція та добудова Наталинського НВК - один з наймасштабніших проєктів, який реалізується на Харківщині.