Підсумки фотоконкурсу «Світлини мого дитинства»

Підведено підсумки чергового онлайн фотоконкурсу «Світлини мого дитинства» до Дня захисту дітей. До участі в конкурсі долучилися 95 учасників. Ними були представлені різноманітні дитячі світлини та фотоколажі. Між учасниками велася невтомна та безперервна боротьба за перемогу. Кількість лайків змінювалася кожну хвилину. Визначити переможців було складно, адже різниця між голосами була мінімальною. Отже, у фотоконкурсі вибороли перемогу четверо учасників.
Найбільшу кількість лайків – 255, набрала Кондратенко Анастасія, учениця 4-Б класу Наталинського НВК.
За Домнич Анну, ученицю 5-А класу Наталинського НВК, віддали 186 вподобань.
184 голоси віддали за вихованця середньої групи дошкільного підрозділу Наталинського НВК Домнича Артема.
Захлєбіна Анна, учениця 7-го класу Попівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, набрала 152 голоси.
    Кожна з представлених світлин переможців була цікавою та креативною. Переможці отримали подарунки від організаторів конкурсу.
  Особливі слова подяки висловлюємо на адресу батьків, які кожен день створюють умови для безтурботного та щасливого дитинства, спонукають дітей до участі у різноманітних конкурсах.

Дякуємо всім учасникам! Наталинська сільська рада сподівається, що і надалі ви будете брати участь у подібних конкурсах та завзято змагатися за перемогу.