Привітання з професійним святом Днем дільничного офіцера поліції

Дата: 18.06.2020 12:19

Наталинська об’єднана територіальна громада щиро вітає з професійним святом Днем дільничного офіцера поліції Щабелька Анатолія Олексійовича, дільничного офіцера поліцейської станції Наталинської сільської ради.
Ви – представник найпершої і найважливішої ланки правоохоронних органів, найбільш наближені до людей, до їх проблем та тривог.
Служба дільничного потребує надзвичайної професійності і самовіддачі, вміння розуміти складні життєві ситуації, соціальні конфлікти.
Щоденно Ви забезпечуєте в повній мірі спокій і правопорядок на території Наталинської об’єднаної територіальної громади. Ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях людей.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди.
Нехай Ваша повсякденна праця завжди буде запорукою безпеки, спокою та правопорядку на території Наталинської об’єднаної територіальної громади.