Засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 01.07.2020 17:44

01 липня 2020 року в залі засідань Наталинської сільської ради під головуванням Наталинського сільського голови Віолети Боровської відбулось засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Наталинської сільської ради.

На засіданні комісії були розглянуті питання щодо недопущення виникнення пожеж під час збирання ранніх зернових та зернобобових культур, боротьба з карантинними бур'янами та заходи щодо запобігання виникнення лісових пожеж на території Наталинської сільської ради протягом пожежонебезпечного періоду.