Привітання з Днем Конституції України.

Дата: 28.06.2020 13:24

Шановні мешканці Наталинської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров'я, честь і гідність. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.
Нехай це свято об’єднує нас у прагненні змінювати життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, самореалізовуватись і цим забезпечувати справжній розквіт нашої громади та усієї України.
З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності.