Привітання з Днем молоді!

Дата: 28.06.2020 13:22

Шановні юнаки та дівчата
Наталинської об’єднаної територіальної громади!

Сердечно вітаємо вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!
Глибоко символічним є те, що День молоді ми відзначаємо в найтеплішу червневу пору. Як відомо, погоже літо сіє в людський душах надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита, красива та сонячна молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідної громади та України.
Дорогі юнаки та дівчата! Ви заслуговуєте на те, аби вами пишалися.
Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права. Ми високо цінуємо ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини.
В цей прекрасний літній день бажаємо вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх ваших мрій та планів.
Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі!