День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня далекого 1941-го року гітлерівський фашизм віроломно напав на нашу землю. В історії України розпочався один із найтяжких та скорботних періодів. Війна забрала мільйони українських синів та доньок. Кожна родина зазнала втрат у цей страшний період.
Змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських життів, які обірвалися заради нас, заради нових поколінь.
22 червня 2020 року, до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в населених пунктах Наталинської об’єднаної територіальної громади відбулося покладання квітів.
Віддати шану всім українським борцям, які в часи воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників та схилити голови перед мільйонами невинних жертв долучилися делегації трудових колективів місцевих підприємств, організацій та установ.
Вічна і світла пам’ять героям!