#Великебудівництво Перевірка виконання графіку будівельно-монтажних робіт та контроль за ходом будівництва

Дата: 03.07.2020 17:52

Наталинський сільський голова Віолета Боровська з директором Наталинського НВК Гавриловою Оленою та керівним складом підрядників здійснили перевірку виконання графіку будівельно-монтажних робіт та контроль за ходом будівництва.
Наразі ведуться роботи з реконструкції шкільної їдальні та будівництва харчоблоку з обідньої залою, влаштовані мережі тепло-, водопостачання та водовідведення.
Виконані роботи по реконструкції мережі теплопостачання приміщення спортивної зали, харчоблоку та обідньої зали з улаштування нових радіаторів, та виконані роботи з бетонування підлоги.
Ведуться роботи по будівництву переходу, який буде сполучати існуючу будівлю з прибудовою.
В класних кімнатах другого поверху завершуються роботи з оздоблення.
Роботи тривають, нарощуємо темпи реконструкції існуючої будівлі Наталинського навчально-виховного комплексу.