Фінальний етап Першості Красноградського району з міні-футболу сезону 2019-2020 років

Дата: 07.07.2020 17:47

Цими вихідними відбувся фінальний етап Першості Красноградського району з міні-футболу сезону 2019-2020 років.

За перемогу змагалося 12 футбольних команд, які були розділені на дві підгрупи.
Серед учасників, що представляли Наталинську об’єднану територіальну громаду в І підрупі змагалася ФК «Олімпік» с. Наталине, тренер – Станіслав Самойлік, а в ІІ підрупі Наталинську громаду представляла молода ФК «Легіон» с. Наталине на чолі з Олександром Кузнєцовим.
За результатами змагань ФК «Олімпік» с. Наталине стала срібним призером Першості Красноградського район з міні-футболу сезону 2019-2020 років у І підгрупі.
Кращим гравцем змагань визнали Ярослава Гусака, футболіста ФК «Олімпік» с. Наталине, який був нагороджений грамотою та статуеткою.
ФК «Легіон» с. Наталине відзначили подякою за участь у Першості Красноградського району з міні-футболу сезону 2019-2020 років у ІІ підгрупі.
Команди показали гарну фізичну підготовку і згуртованість.

Вітаємо ФК «Олімпік» зі здобуттям срібних нагород! ФК «Легіон» бажаємо подальших успіхів та перемог!