Щодо прийнятих рішень регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області

Дата: 08.07.2020 16:54

До уваги мешканців громади!

Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 03 липня 2020 року відповідно до пункту 4 Протоколу № 17, враховуючи негативну тенденцію щодо зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 прийнято ряд рішень, а саме:
- заборонено проведення масових заходів за участю понад 10 осіб, роботу розважальних закладів;
- рекомендовано керівникам релігійних конфесій проводити служіння за допомогою он-лайн трансляцій;
- керівникам закладів громадського харчування (кафе, ресторани, тощо), де відсутні літні майданчики або площа залу складає менше 50 м.кв., перевести заклади на надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
- заборонити роботу закладів громадського харчування (кафе, ресторани, тощо) після 22-ої години, окрім закладів, які надають послуги із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
- дотримання громадянами соціального дистанціювання у громадському транспорті, громадських будинках та спорудах, в місцях масового відпочинку, використання засобів індивідуального захисту.

Дотримуйтесь правил карантину!
Будьте здорові!