Дата: 09.07.2020 08:59

Хлібороби Наталинської об'єднаної територіальної громади розпочали збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур.
Першими розпочали жнива хлібороби ПАОП «Промінь», які вже намолотили перші 1000 тонн зерна врожаю 2020 року!
Щиро вітаємо зі значними досягненнями у нелегкій хліборобській праці.
Цьогоріч погодні умови не раз випробували на міцність, проте завдяки дбайливому ставленню до рідної землі, високому професіоналізму, відповідальності та майстерності, ПАОП «Промінь» має високі показники врожайності.
Дякуюємо за наполегливу щоденну працю, відданість хліборобській справі й любові до рідної землі.
Нехай і надалі ниви на території Наталинської сільської ради колосяться щедрими врожаями, втілюються в життя всі плани, задуми та сподівання, а кожна родина живе в достатку та злагоді!