Дата: 27.07.2020 20:20

27 липня 2020 року в селі Ясна Поляна пройшли громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану села Ясна Поляна Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області.
Громадські обговорення пройшли під головуванням сільського голови Віолети БОРОВСЬКОЇ, за участю в.о. старости сіл Попівка, Маховик, Вільне, Роздолля, Ясна Поляна Наталинської сільської ради та зацікавлених мешканців с.Ясна Поляна.
В ході проведення громадських слухань представник розробника містобудівної документації ПП «Земстройпроєкт» ознайомив присутніх зі змістом проєкту генерального плану с. Ясна Поляна, навів основні техніко-економічні показники по проєкту, зосередився на питаннях екології та інженерно-транспортної комунікації, структурі земельних ділянок населеного пункту.
Присутнім надали детальну інформацію щодо містобудівної документації: план території, наявні ресурси, розвиток рекреаційної зони.
Результатом проведення громадських слухань стало схвалення проєкту генерального плану села Ясна Поляна Наталинської сільської ради.