Хід виконання робіт по улаштуванню пандусу в с. Наталине

Дата: 31.07.2020 10:31

Наталинський сільський голова Віолета Боровська відвідала амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Наталине та ознайомилась з ходом виконання робіт по улаштування пандусу. Роботи виконуються відповідно до нових ДБН «Інклюзивність будівель і споруд», які впроваджують обов’язкове влаштування безперешкодного доступу для всіх маломобільних груп населення, у тому числі, людей з інвалідністю.

Виконання робіт по улаштування пандусу дозволить маломобільним групам населення, зокрема людям похилого віку, батькам з маленькими дітьми, вагітним жінкам, безперешкодно потрапити в амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Наталине.