Дата: 20.08.2020 08:55

Облаштування будівель громадського призначення пандусами – є одним із заходів, спрямованих на забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення, зокрема людей похилого віку, батьків з маленькими дітьми та вагітних жінок.
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Наталине оснащена новим сучасним пандусом, який улаштований, відповідно до чинних будівельних норм. Комфортним зробили і сам під’їзд до будівлі, відремонтувавши тротуар біля амбулаторії.
Відтепер, для людей з обмеженими можливостями створений комфортний та безперешкодний доступ до медичного закладу.