розіграш Кубку Наталинської сільської ради з міні-футболу

16 серпня 2020 року, на спортивному майданчику зі штучним покриттям в селі Наталине відбувся розіграш Кубку Наталинської сільської ради з міні-футболу між місцевими командами.

Відкрила сьогоднішні змагання Наталинський сільський голова Віолета Боровська.
У змаганнях взяло участь чотири команди: «Алмаз», «Натач Тім», «Перемога» та «Наталинський НВК».
Протягом гри на футбольному полі вирували справжні пристрасті, адже кожна команда мала бажання досягти якнайкращого результату та вибороти перемогу.
Підтримати команди, надихнути гравців на перемогу зібралися вболівальники та поціновувачі футболу.

Напруженою була боротьба за перше місце між командами «Алмаз» та «Натач Тім».
В підсумку змагань маємо такі результати:

ІІІ місце посіла футбольна команда «Перемога».
ІІ місце зайняла футбольна команда «Алмаз».
І місце виборола футбольна команда «Натач Тім».

Кращим гравцем визнано Карпова Дмитра, футболіста команди «Алмаз».

По завершенню заходу відбулася урочиста мить із нагородження, яку з нетерпінням та хвилюванням очікували усі учасники, а надто – переможці.
Команда «Наталинський НВК» отримала грамоту за участь.
Команди-призери нагороджені срібними та бронзовими медалями і дипломами, а команда-переможець – Кубком Наталинської сільської ради з міні-футболу, медалями та дипломом.