Наталинська громада відзначила свою третю річницю

Наталинська громада відзначила свою третю річницю!

Урочисто відсвяткувала свій третій день народження Наталинська об’єднана територіальна громада.
За традицією свято розпочалося з вітального виступу Наталинського сільського голови Віолети Боровської.
Були щедрими на побажання почесні гості сьогоднішнього свята:
- від імені голови Харківської обласної ради Сергія Чернова вітав Максим Колінько, начальник управління з питань діяльності виконавчого апарату Харківської обласної ради, депутат Харківської обласної ради;
- Володимир Птишник, голова Красноградської районної ради;
- від імені голови Красноградської районної державної адміністрації Олександра Кайдаша вітав Олександр Машко, заступник голови Красноградської районної державної адміністрації;
- Євген Третяков, почесний президент Благодійного фонду імені Героя України Гулого Івана Михайловича;
- Анастасія Рябокінь, помічник-консультант народного депутата України Юлії Світличної.

Яке ж свято без пісні?! Родзинкою став дебют вокального колективу «Наталинські перлини» Наталинської сільської ради.
З відео-вітаннями звернулися до громади Наталинський НВК та народний аматорський колектив «Черешеньки» Попівського сільського будинку культури.
Святковий день вдався на славу, був наповнений яскравими емоціями та незабутніми враженнями.
Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до чудового свята.
Рухаємося далі та натхненно працюємо над розбудовою населених пунктів Наталинської об’єднаної територіальної громади!