Проведення Кубку Наталинської сільської ради з міні-футболу

Сьогодні, 09 серпня 2020 року, на спортивному майданчику Попівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся розіграш Кубку Наталинської сільської ради з міні-футболу. Змагання проходили серед футбольних команд с. Попівки та с. Кобзівки.
Відкрили змагання Наталинський сільський голова Віолета БОРОВСЬКА та в.о. старости Попівського старостинського округу Михайло ЗІНЧЕНКО.
На спортивному майданчику точилася справжня запекла боротьба. Вболівальники не стримували свої емоції, що додавало командам впевненості, натхнення та прагнення до перемоги.
Забила перший гол команда с. Попівки. Їм вдалося втримати лідерство до фіналу гри.
В результаті змагань команд с. Попівки стала золотим призером та виборола Кубок Наталинської сільської ради з міні-футболу.
Команда с. Кобзівки стала срібним призером сьогоднішньої гри.
Кращим гравцем визнали Олега Шевченка, футболіста команди с. Кобзівки.
По завершенню гри команди отримали кубки, дипломи та медалі.
Дякуємо за чудову гру та яскраві емоції!