З Днем Державного Прапора!

Дата: 23.08.2020 08:31

Шановні мешканці Наталинської об’єднаної територіальної громади!
Щиро вітаємо Вас з Днем Державного Прапора!

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.
Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!
Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові подвиги заради своєї Батьківщини.