З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2020 08:32

Шановні мешканці Наталинської об’єднаної територіальної громади!
Щиросердечно вітаємо Вас з Днем Незалежності України!

Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея. До цієї славетної дати йшло багато поколінь наших предків, які відважно та невтомно боролися за самостійну державу та її майбутнє.
Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова «свобода», «право вибору», «демократичні цінності» - це не просто правові терміни, а спосіб життя.
Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху – суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.
Бажаємо Вам здоров’я, добра, благополуччя, щастя, впевненості в завтрашньому дні, творчих успіхів у високому служінні в ім’я слави України та її працьовитого народу!