Урочиста лінійка Наталинського ліцею

Дата: 01.09.2020 17:58

Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
У новому статусі відкрили шкільні двері заклади освіти Наталинської об’єднаної територіальної громади.
Наймасштабнішим з проєктів, який вдалося успішно втілити в життя – реконструкція Наталинського ліцею, на урочисту лінійку якого завітали почесні гості.
На ранковій зустрічі з початком нового навчального року привітали присутніх Олена ГАВРИЛОВА, директор Наталинського ліцею, Віолета БОРОВСЬКА, Наталинський сільський голова та Олександр КАЙДАШ, голова Красноградської районної державної адміністрації.
День знань цього року пройшов у теплій та щирій атмосфері у колі дружньої шкільної родини.
Цей день є радісним для кожного учня, адже гарний початок - запорука вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Зі святом!