Покладання квітів з нагоди 75-ої річниці закінчення Другої світової війни

Дата: 02.09.2020 15:36

02 вересня 1945-го року завершилася Друга світова війна - найбільша трагедія ХХ століття.
Сьогодні, з нагоди 75-ої річниці закінчення Другої світової війни, у Наталинській об'єднаній територіальній громаді вшанували пам'ять загиблих у ті трагічні роки.
Наталинський сільський голова Віолета БОРОВСЬКА взяла участь у покладанні квітів до братських могил.
Долучилися до вшанування пам'яті загиблих у роки Другої світової війни делегації трудових колективів підприємств та організацій громади.
Ми пам'ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас живе пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.