Привітання з Днем людей похилого віку та Днем ветерана

Щиро вітаємо вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і всім літнім людям за вклад у розвиток громади, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за своє життя.
Бажаємо вам найголовнішого – здоров’я, сил, наснаги, щастя та благополуччя.
Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!