Привітання людей похилого віку та ветеранів старших за 90 років з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2020 11:27

1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.
Наталинський сільський голова Віолета БОРОВСЬКА привітала людей похилого віку та ветеранів старших за 90 років, які проживають на території населених пунктів Наталинської об’єднаної територіальної громади. На згадку про свято вручила квіти та цінні подарунки.
У цей святковий день прийміть найщиріші вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг та ставлення до людей – це приклад для наслідування.