Привітання з Днем працівників освіти

Дата: 02.10.2020 09:59

Шановні освітяни Наталинської об'єднаної територіальної громади!

Щиросердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки та мудрості.
Діти – майбутнє громади. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих мешканців нашої громади. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях.
У день свята щиро дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.
Бажаємо вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров`я, творчої енергії та людської поваги.
Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійсняться ваші плани та задуми.