ІІ етап учнівських предметних олімпіад

Дата: 17.11.2020 14:52

В закладах загальної середньої освіти Наталинської сільської ради розпочався ІІ етап учнівських предметних олімпіад.
13.11.2020 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. В інтелектуальних змаганнях з 16 навчальних предметів візьмуть участь учні трьох закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради.
Змагання цього року проходять у кожному закладі освіти дистанційно, за місцем навчання, враховуючи особливості адаптивного карантину. На учасників олімпіад чекає клопітка і серйозна робота над виконанням завдань.
Бажаємо кожному учаснику в повній мірі проявити себе та реалізувати набуті знання і здібності з улюблених предметів.