Дата: 23.11.2020 17:12

Коли постають питання щодо ремонту інженерних комунікацій населених пунктів, які забезпечують комфортне проживання його мешканців, про затягування робіт не може бути й мови.
Роботи з капітального ремонту каналізаційного колектору від вул. Молодіжної до КНС № 3 в с. Наталине тривають біля житлових будинків № 73-87 по вул. І. Сенченка.
Сьогодні Наталинський сільський голова Віолета Боровська здійснила огляд проведених робіт та вирішила низку організаційних і виробничих питань щодо прискорення проведення земляних робіт та улаштування мережі водовідведення.