Проведення робіт по спилюванню аварійного дерева

Дата: 23.11.2020 18:19

На території дошкільного підрозділу Наталинського ліцею поряд з дитячим майданчиком існувала розлога тополя, яка досягла своєї вікової межі та несла загрозу перебуванню вихованців закладу на дитячому майданчику.
Тривалий час велися перемовини з різними організаціями, які могли б виконати роботи по спилюванню аварійного дерева.
За сприянням Наталинського сільського голови Віолети Боровської сьогодні було реалізовано задумане. До виконання робіт проводилася ретельна підготовка. Було демонтовано дах тіньового навісу та паркан, прибрано ігрове обладнання з дитячого майданчика.
Завдяки спільним зусиллям спилювання аварійного дерева пройшло вдало. Всі конструкції збережені. Роботи виконувалися із залученням спеціальної техніки. Значний обсяг робіт по прибиранню спиляного гілля виконали працівники дошкільного підрозділу та батьки вихованців.
Попереду прибирання території майданчика та відновлення даху тіньового навісу.
Перебування дітей на території закладу відтепер буде безпечним.