Роз'яснювальна робота серед мешканців громади щодо правил пожежної безпеки

Дата: 27.01.2021 16:36

27 січня 2021 року представниками Наталинської сільської ради, Красноградського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області та поліцейським офіцером громади було проведено спільний рейд, який мав на меті проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо правил пожежної безпеки в побуті, особливо під час опалювального періоду, правил безпечного поводження на водних об'єктах в осінньо-зимовий період.
Мешканцям громади було вручено пам'ятки з нагадуванням про дотримання правил безпеки.
Роз'яснювальна робота проводилася із дотриманням карантинних правил, спричинених коронавірусною інфекцією COVID-19.
Вкотре нагадуємо, що ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ передбачена АДМІНІСТРАТИВНА та КРИМІНАЛЬНА відповідальність!
ПАМ'ЯТАЙТЕ, що дотримання елементарних правил безпеки зможе зберегти Ваше життя, життя Ваших близьких та Ваше майно!