Відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня Наталинської сільської ради

Дата: 28.01.2021 13:58

28 січня відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня Наталинської сільської ради.
Члени атестаційної комісії у складі Наталинського сільського голови, працівників відділу освіти, керівників закладів освіти та представника профспілки розглянули хід проведення атестації педагогічних працівників закладів освіти Наталинської сільської ради у 2020/2021 навчальному році.
Всього у 2020/2021 навчальному році атестуються 22 педагогічних працівники, із них всі вчителі.
Щодо кваліфікаційних категорій та педагогічних звань атестуються на:
- відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 13 чол.;
- присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 5 чол.;
- відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» - 2 чол.;
- присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» -1 чол.;
- відповідність раніше встановленому 11-му тарифному розряду – 1 чол.
З них:
- відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» -  5 чол.;
- присвоєння педагогічного звання «старший вчитель» -1 чол.
При проведенні атестації педагогічних працівників робота атестаційної комісії ІІ рівня Наталинської сільської ради, атестаційних комісій закладів освіти спрямовується на створення належних умов для реалізації творчих задумів педагогів.